НОВИНИ

13 вер.

Ланнівський індустріальний парк

Наказом Мінекономрозвитку від 12.09.2017 року внесено Ланнівський індустріальний парк до Реєстру індустріальних парків України. За – 9 членів комісії, утрималось – 1. Даний індустріальний парк став вже 27-им в переліку внесених до Реєстру.

 • Ініціатор створення індустріального парку – Ланнівська агропромислова група
 • Девелопер проекту – Concern Real Estate Development

Проект індустріального парку розроблено на основі сукупності земельних ділянок  промислового призначення площею 31 га в селищі Ланна, Карлівського району, Полтавської області. Земельні активи належать до ПП «Ланнівський цукровий завод», таким чином планується перезавантажити промисловий потенціал даного підприємства за рахунок реконструкції існуючих об’єктів нерухомого майна та будівництва нових.

 З огляду на попередній досвід створення індустріальних парків, це перший індустріальний парк, що створений на землях виключно приватної власності та не претендує на державну підтримку у вигляді фінансування для будівництва інженерних мереж та облаштування території.  Функціональне призначення індустріального парку:

 • Первинна та вторинна переробка с/г продукції
 • Підприємства харчової промисловості
 • Логістика та зберігання, осушка с/г продукції
 • Інноваційна діяльність на предмет покращення контролю виробництва та якості продукції

Отже, в межах індустріального парку планується запровадити замкнутий цикл виробництва починаючи від зберігання та доведення сировини до відповідних якісних показників до виробництва готової продукції в межах однієї промислової території.

Перша черга наповнення індустріального парку передбачає розміщення комплексу із зберігання та осушки сільськогосподарської сировини в секторі площею 2 га. Задекларована сума інвестицій учасника першої черги наповнення індустріального парку – 220 млн. грн. Кількість новостворених робочих місць в процесі наповнення індустріального парку – 600. Заявлений строк функціонування – 49 років.

На кілька днів раніше було зареєстровано 26 індустріальний парк – Сігма Парк Яричів, що знаходиться на території Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області, ініціатором створення якого є ТОВ “Індустріальний парк “СІГМА Парк Яричів”.

Concern RED Logo

Компанія пропонує повний спектр послуг починаючи від вибору земельної ділянки для створення індустріального парку до здійснення управління територією індустріального парку в якості керуючої компанії.

Ми у соцмережах:

КОНТАКТИ

 • Concern Real Estate Development

  Івано-Франківськ

  +38 (097) 990 7438

  office@concernred.com