НОВИНИ

31 жовт.

Круглий стіл – “Індустріальні парки – Інструмент для розвитку та економічного зростання” (25.10.16)

25 жовтня 2016 року за підтримки Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва в приміщенні ВР відбувся круглий стіл на тему “Індустріальні парки – Інструмент для розвитку та економічного зростання”. Під с трьох годинної дискусії було представлено розгорнуту презентації законопроектів 2554а-д та 2555а-д, що надають податкові та митні пільги для учасників ІП та керуючих компаній, а саме:

 • звільнення на 5 років від податку на прибуток та на наступні 5 років половинна ставка (9%);
 • звільнення від ввізного мита на обладнання та устаткування для облаштування та здійснення господарської діяльності в межах ІП;
 • розстрочка на 5 років імпортного ПДВ на обладнання та устаткування для облаштування та здійснення господарської діяльності в межах ІП;
 • можливість отримання фіскальних стимулів з податку на нерухоме майно, земельного податку та орендної плати за користування земельною ділянкою державної чи комунальної власності, де створено ІП.

Також хотілось би почути про полегшення проходження чи зняття деяких бюрократичних бар’єрів в процесі створення та затвердження індустріального парку, адже, як підмітив міський голова м. Житомира, на прийняття індустріального парку в м. Житомир до Реєстру ІП ініціатор витратив близько року ходіння та повторного подання пакету документів. Проте враховуючи, що це була презентація саме податкових та митних стимулів – надіємося, що все ще попереду.

Вдячні Віктору Валерійовичу Галасюку за можливість бути присутніми !

Concern RED Logo

Компанія пропонує повний спектр послуг починаючи від вибору земельної ділянки для створення індустріального парку до здійснення управління територією індустріального парку в якості керуючої компанії.

Ми у соцмережах:

КОНТАКТИ

 • Concern Real Estate Development

  Івано-Франківськ

  +38 (097) 990 7438

  office@concernred.com