ДІЯЛЬНІСТЬ

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК

ДОСЛІДЖЕННЯ

Дослідження потенційних земельних ділянок з точки зору інвестиційного клімату та привабливості регіону, розташування ділянки та інших характеристик, що відповідають вимогам створення індустріального парку. Оцінка придатності земельних ділянок для створення індустріального парку.

СУПРОВІД

Супровід проектів індустріальних парків до моменту включення в реєстр індустріальних парків.

КОНСАЛТИНГ

Надання консалтингових послуг потенційним керуючим компаніям, супровід в співпраці керуючих компаній з ініціаторами створення індустріальних парків, надання консалтингових послуг в поданні пакету документів на конкурс з вибору керуючих компаній, консалтингові послуги щодо написання бізнес планів та інших документів зазначених в конкурсних документаціях. Надання консалтингових послуг керуючим компаніям в напрямку підбору підрядників для проведення господарської діяльності в межах індустріального парку, HR, PR, юридичних та інжинірингових послуг.

РОЗРОБКА КОНЦЕПЦІЙ

Сприяння у створенні індустріального парку місцевим органам самоврядування, розробка концепцій індустріальних парків, участь в сесіях місцевих рад для сприяння прийняття відповідних рішень про затвердження концепцій, створення індустріальних парків, переведення цільового призначення земель для подальшого розвитку проектів.

ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТОРА

Супровід проектів індустріальних парків до моменту залучення інвестора.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Розробка презентаційних матеріалів для ділових візитів іноземних інвесторів на індустріальні парки, залучення інвесторів як учасників індустріального парку, надання послуг в реєстрації юридичної особи та інших послуг, що сприятимуть подальшій роботі інвестора як учасника індустріального парку.

ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ CONCERN:

 • Концепція індустріального парку
 • Бізнес-план керуючої компанії індустріального парку
 • Проектно-кошторисна документація
 • Проект для подання на фінансування до Державного Фонду Регіонального розвитку.
 • Конкурсна документація для конкурсу на вибір керуючої компанії індустріального парку

ПОСЛУГИ ІНВЕСТРАМ:

 • Юридичний супровід інвестора, учасника індустріального парку при складанні та підписанні договір з керуючою компанією
 • Супровід інвестора по мережі індустріальних парків, вибір ділянки для розміщення підприємства
 • Функція керуючої компанії індустріального парку

Concern RED Logo

Компанія пропонує повний спектр послуг починаючи від вибору земельної ділянки для створення індустріального парку до здійснення управління територією індустріального парку в якості керуючої компанії.

Ми у соцмережах:

КОНТАКТИ

 • Concern Real Estate Development

  Івано-Франківськ

  +38 (097) 990 7438

  office@concernred.com